25. 6. 2012

Výlet do ZOO Jihlava

Ve čtvrtek 21. 6. 2012 uspořádala ZŠ a MŠ Pustá Kamenice ve spolupráci s obcí Pustá Kamenice výlet do ZOO Jihlava. Výlet byl určen pro všechny děti, které navštěvují naší školu – pro žáky ZŠ, pro děti z MŠ, pro děti z mateřského centra Krteček a pro naše seniorky. Z Kamenice jsme vyrazili o půl osmé a o půl desáté jsme již společně prošli branou ZOO. Na prohlídku jsme si vyhradili čtyři hodiny tak, abychom měli dostatek času, vše si v klidu prohlédnout. Kromě zvířat zaujalo děti také dobře  vybavené dětské hřiště v areálu zahrady. Zpáteční cesta domů se obešla bez komplikací a tak jsme se  již chvíli po třetí hodině rozešli od autobusu domů. Počasí nám přálo a celý výlet se vydařil.

Velké poděkování patří obci Pustá Kamenice, která celý výlet uhradila z finančních prostředků, které získala za druhé místo v soutěži Obec přátelská rodině 2011 v kategorii obcí do 500 obyvatel.

Foto: Šárka Fantová