V pátek 17.10 jsme s dětmi navštívili v Divadelním klubu v Poličce zábavně vzdělávací akci ke Dni stromů. Děti se během čtyř stanovišť dozvěděly informace o lese, ptácích, houbách a výrobě čokolády a sběru kakaových bobů. Součástí byla i ochutnávka čokolády.