18. září jsme společně se školkou vyrazili do Poličky na MIMEFEST. Představení nás zavedlo do světa, kde fyzikální zákony již neplatí, kde se nemožné stává skutečností a smích je nejmocnější magií ze všech. Klaun Bailo nás pozval do rozmarného vesmíru plného radosti, magie, akrobatických překvapení a hravé interakce s publikem. Toto představení, které v sobě spojuje prvky nového cirkusu, nonverbálního divadla a klasického klaunování, je určeno pro děti i dospělé – pro každého, kdo je připraven se smát z celého srdce a nechat se unést světem fantazie. A u nás to zafungovalo 100%